Hasan Tanış

Avatar

Hasan Tanış

Öğretmen

Hasan Tanış 12 Mayıs 1987’de İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini mahalle okulunda tamamladı. Ek olarak lise eğitimini ise İstanbul’da Atatürk Anadolu Teknik Lisesi’nde okul birincisi olarak tamamladı. Öte yandan Lise eğitimi devam ederken voleybol ve futbol takımlarının yanı sıra okulunu edebi yarışmalarda da temsil ederek sosyal ve kültürel faaliyetlerde yoğun bir şekilde yer aldı. Üniversite eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitimin Fakültesi Endüstriyel Teknoloji Eğitimi bölümünde tamamlayarak mezun olup Muş ilinde öğretmen olarak göreve başladı. Ayrıca üniversite eğitimi sırasında Erasmus programı ile İspanya’da staj eğitimi aldı. Öğretmen olduktan sonra da Tübitak 4006 Bilim Fuarları, Harezmi Eğitim Modeli, El Cezeri gibi bir çok eğitim platformunda görev alarak projeler oluşturdu. Farklı belediyeler ile Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde yapılan sergilerde ve yarışmalarda yer alarak çalıştığı okulları temsil etme fırsatı buldu.


FOLLOW ME

Mobil Uygulama

Mobil uygulamamız ile bulunduğunuz her noktada teknolojiyle tasarımı birleştirme fırsatınız olacak.

Alanımızda başarılı web siteleri

https://teknoloji-tasarim.com https://teknolojivetasarimakademisi.com

İnternette kalıcı yer sahibi oluyoruz

Özgün içeriklerimiz ve bakış açımız sayesinde internet dünyasında özel bir yer ediniyoruz.

Ortaklıklarımız

Teknoloji ve Tasarım dersini iyileştirmeye ve geliştirmeye çalışan, içerik üreten öğretmenlerimiz çok yakında burada da faaliyet gösterecekler.

Projelerimiz

Tübitak 4006 Bilim Fuarları, Atafest Teknoloji ve Tasarım ürünleri festivali, Ataşehir Belediyesi geri dönüşüm konulu proje yarışması, Küçük Hayaller Büyük Projeler Sergisi, Harezmi, El Cezeri Eğitim programları, Teknofest…